آسام

گروه نرم‌افزاری آسام

پشتیبانی تماس با ما +982191008212

درباره آسام

ما کلیشه ای برای نیازهای شما نمیسازیم، بلکه راه حل های ما لباسی است که به تن نیازهای شما دوخته شده

ما در آسام در تلاش هستیم که با شناخت هر چه بیشتر نیازهای مشتریان و بهره‌گیری از خلاقیت و دانش روز راه حل متناسب را برای موفقیت مشتریان خود به کار گیریم. در این راه استفاده از مدرن‌ترین راه حل ها در کنار بهینه بودن (Performance)، امنیت (Security)، مقیاس‌پذیری (Scaling) و قابلیت اطمینان بالا (Reliability) از مهم ترین دغدغه های ماست.

ما راهی طولانی را با یک چشم ‏انداز روشن پیموده‏‌ایم

جمعی جوان که ارزوهای بلندی در سر داشتند در نیمه اول سال ۱۳۹۰ یکدیگر را پیدا کردند و جمعی شدند برای شروع یک کار بزرگ.هر چند در عرصه ی راه اندازی کسب و کار کم تجربه بودند اما در عرصه های تکنولوژیک پیش از ان طبعی ازموده بودند.این نیروی و انرژی جوانی با همراهی و همفکری افراد پخته تری همراه بود که توانست هسته ی اولیه گروه نرم افزاری آسام را شکل بدهد.در ابتدای نیمه دوم سال ۱۳۹۰ کلنگ شروع کار «سیستم مدیریت محتوای خبری آسام» زده شد.
۱۳۹۰
یکسالی طول کشید تا نسخه اولیه «سیستم مدیریت محتوای خبری آسام» اماده شود. پس از تست های فراوان امنیتی و کارایی روی سیستم توانستیم اجرای چند سایت خبری را به عهده بگیریم.
۱۳۹۱
سال ۱۳۹۲ سال مهمی در روند کاری آسام بود، اول اینکه تیم فنی آسام با جذب نیروهای جدید بزرگتر و تواناتر شد و همچنین گذر زمان و تلاش تیم، نرم افزار را پخته تر کرده بود. همچنین در این سال تیم بارزگانی کوچک اما حرفه ای و کار ازموده به خانواده آسام اضافه شد.
۱۳۹۲
سال ۱۳۹۳ سال گل دادن این نهال ۳ ساله بود. تیم بازرگانی به طور جدی وارد بازار سایت های خبری و خبرگزاری شد. در نمایشگاه مطبوعات در بخش کسب و کارهای مرتبط با مطبوعات شرکت کردیم و بسیاری از اهالی رسانه در جلسات متعدد حین نمایشگاه و پس از ان با خدمات آسام اشنا شدند.
۱۳۹۳
این سال ها سالهایی پر کار و پر فشار برای آسام بود. هم باید تیم فنی برای پاسخگویی به نیازهای مشتریان گسترش پیدا میکرد و هم نرم افزار خبری باید طبق نیاز های مشتریان مختلف توسعه می یافت. در این دو سال ده ها سایت خبری و خبرگزاری به خانواده مشتریان آسام اضافه شد.
۱۳۹۴ و ۱۳۹۵
پس از موفقیت نرم افزار مدیریت محتوای خبری آسام در بازار رسانه های دیجیتال به این فکر بودیم که وقت ان رسیده که با بهره گیری از تجربه ی سالهای گذشته به خدمات گروه نرم افزاری آسام تنوع بیشتری بدهیم و پتانسیل ایجاد شده در سالهای گذشته به فعلیت بیشتری برسانیم. بنابراین خدمات مختلفی را تعریف کردیم و با توجه به نیاز روز بازار فناوری اطلاعات به خدمات مدرن DevOps همکاری با تعداد محدودی سازمان بزرگ را اغاز کردیم. در ابتدا این خدمات به صورت ارائه راه حل و مشاوره بود که در ادامه با آشنایی با نیاز های مختلف مشتریان در حوزه DevOps راه حل های مختلفی را پیاده سازی و اجرا کردیم.
۱۳۹۶ و ۱۳۹۷
با گسترش تیم فنی و رزومه کاری مجموعه، علاوه بر خدمات پیاده سازی، نگهداری و مشاوره و سایت های خبری و خبرگزاری، امروز با خدمات و محصولات متعدد حوزه توسعه نرم افزار و خدمات DevOps با چندین مجموعه بزرگ و کوچک خصوصی و دولتی همکاری های متعددی داریم. امیدواریم بتوانیم هر سال با اطمینان پذیرتر کردن (Stability) و بروز کردن خدمات و محصولات گذشته بتوانیم، تنوع محصولاتمان را نیز بیش از پیش گسترس دهیم.
امروز

با خانواده ی آسام آشنا شوید

محمدحسین فتاحی زاده

مدیر ارشد فناوری

آرش موسوی

مدیر عامل (CEO)

الهه فاضل

مدیر ارشد اجرایی (COO)

آرش اعتمادی

توسعه دهنده فول استک

میلاد صفایی

مدیر ارشد مارکتینگ (CMO)

محسن توحیدی پور

توسعه دهنده فول استک

احسان تشکری

مدیر پشتیبانی و توسعه دهنده فرانت

مریم حقگو

توسعه دهنده فول استک

وحید فاضل

حسابدار

فاطمه خلیق

کارشناس اداری

مهیار مورونی

کارشناس اداری

حمید ادبی

کارپرداز

نرگس پورمقدسی

توسعه‌دهنده ارشد فرانت‌اند

سید خشایار موسوی

توسعه دهنده بک‌اند

علی طوافی

توسعه دهنده بک‌اند

مانی بیگی

متخصص ارشد علوم داده

محمد تشکری

کارشناس ارشد دواپس

رضا شبرنگ

متخصص علوم داده

سید محمدرضا رضویان

کارشناس علوم داده

فاطمه تشکری

توسعه‌دهنده فرانت‌اند

آرش عبدوس

توسعه‌دهنده فرانت‌اند

سارا پیروزوند

توسعه‌دهنده فرانت‌اند

محمد خورسندی

توسعه‌دهنده فرانت‌اند

متین حسین زاده

توسعه‌دهنده فرانت‌اند

محبوبه قاسمی

توسعه‌دهنده فرانت‌اند

دریا راد

توسعه‌دهنده فرانت‌اند

سیما خرم نهاد

توسعه‌دهنده فرانت‌اند

غزال فرهمند

کارشناس محتوا

سعید دانایی

کارشناس محتوا

الهام تقی پور

کارشناس محتوا

امیرحسین رضایی

طراح محصول

نینا سلیم خانی

کارشناس سئو

مهسا بابالوئی

کارشناس سئو

نیلوفر فتاح

کارشناس سئو

گروه نرم افزاری آسام برای توسعه زیرساخت های فنی نیازمند متخصصین تمام می‌باشد

برای شروع یک پروژه جدید آماده اید؟

فقط کافیست از طریق یکی از راه های ارتباطی با ما تماس بگیرید.